Combideal Monit Tripmaster

SKU:
Combideal 16
€699.00
Incl. 21% Tax
  • Free shipping on orders over 100 euro in NL / BE / DE

  • Professional advice

  • Physical 1000 m2 showroom

Normale prijs: €761,58
Combi prijs incl btw: € 699 .-

Details

De ideale tripmaster van Monit als het gaat om het gebruik in de rally!


Inhoud combideal:

  • G100
  • AC007-1
  • PR004A

Monit - G-100+ GPS Rally Computers
Deze nieuwste versie van de G-100+ rallycomputer van Monit biedt nog nauwkeurigere snelheids- en afstandsmetingen dankzij een krachtigere GPS/GNSS+ satellietmotor. De G-100 heeft alle essentiële functies die nodig zijn voor internationaal rallyrijden en is ideaal voor teams die geen brandstoffunctionaliteit nodig hebben of voor clubwedstrijdcompetitors die de eenvoudige installatie van GPS waarderen.
Ongeëvenaarde GPS-nauwkeurigheid, zelfs in uitdagende omgevingen.
Eenvoudig te navigeren weergavemenu.
Naast GPS kan een traditionele snelheidssensor worden gebruikt. Als het signaal verloren gaat, schakelt de software automatisch over naar de snelheidssensor, wat ideaal is voor lange tunnels.
Accepteert tot 2 voetschakelaars voor externe bediening.
De G-100+ heeft twee afstandstellers die individueel kunnen worden gewist of ingesteld op een specifieke waarde. Het toont ook realtime en maximale snelheidsweergaven, een ingebouwde stopwatch en een prestatiemeter. Het eenvoudig te navigeren display kan worden omgeschakeld om weer te geven in mijlen of kilometers.
Tot twee externe voetschakelaars kunnen worden gemonteerd en gebruikt om trips te wissen, tellers te bevriezen of te pauzeren, of andere functies te regelen zoals nodig.
Afmetingen: 116 x 57 x 20 mm.
Schermformaat: 2,9" diagonaal.
Gewicht: 100 g.


AC007-1

Deze kit van Monit biedt een eenvoudige ‘plug and play’ oplossing
voor het installeren van een G100 of G200 GPS + Rallycomputer. Dit maakt hem
ideaal voor verken auto’s. De Monit kit bestaat uit een (vernieuwde 2024)
zuignap systeem voor de voorruit, en een op maat gemaakte kabelboom met een
voorbedrade voedingsadapter voor de sigaretten aansteker en resetknop.  Dit is de AC007-1 optie - Recce Car Kit - With pre-wired button. 

Monit - Magnetische GPS/GNSS-antenne
De Monit-antenne met magnetische montage is een uiterst gevoelige GPS/GNSS-antenne die speciaal afgestemd om maximale nauwkeurigheid te bieden voor de Monit G-Series+ rallycomputers. Met een sterke magneet ingebouwd in de basis kan de GPS-antenne op het stalen dak van een voertuig worden geklemd, waardoor installatie en verwijdering worden vereenvoudigd. Voor grindevenementen of krachtige voertuigen wordt de toevoeging van plakband met hoge hechting aanbevolen om overmatige beweging te voorkomen.

Opmerking: Om de beste prestaties uit de nieuwe G-Series+ rallycomputers te behalen, is het essentieel om een originele Monit GPS/GNSS-antenne die in 2019 of later is geproduceerd.

Technische specificaties

Kabellengte:  1m


Technical specifications

Technical specifications
Manufacturer Monit